İ.U SBMYO Pazarlama Bölümü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Bu imtiyazı hiç beğenmedim.''

2 posters

''Bu imtiyazı hiç beğenmedim.'' Empty ''Bu imtiyazı hiç beğenmedim.''

Mesaj tarafından MB Cuma Eyl. 28, 2007 12:19 pm

****** bir sabah Florya'dan Dolmabahçe Sarayı'na dönüyor. Yeşilköy İstasyonu'nun önünden geçerken birdenbire otomobili durduruyor ve Başyaver'e:

"Sorunuz, tren var mı?" diye emir veriyor. O sırada tren hemen hareket etmek üzeredir. Hep birlikte otomobilden inip yanındakilerle trene biniyor. Karar ani verildiği ve tatbik edildiği için bu trene biniş hemen kimsenin nazarı dikkatini çekmiyor. Bir müddet sonra, herşeyden habersiz olan kondüktör Ata'nın bulunduğu kompartımana geliyor. Kafileyi görünce çekilmek istiyor. Ata hemen sesleniyor:

"Vazifeni yap! ( Yanındakileri göstererek ) bu efendilere niçin bilet sormuyorsun?" Yanındakiler cevap verirler: "Paşam biz mebusuz. Tren bileti almayız. Parasız seyahat ederiz."

Ata hayretle: "Bu imtiyazı hiç beğenmedim. Çok ayıp ve acayip bir kaide. Çok güzel Halkçılık."
MB
MB
Yetkili
Yetkili

Erkek
Hobi : İnternet (?)
Tecrübe Puanı : 6080

http://mehmetbal.spaces.live.com/?lc=1055

''Bu imtiyazı hiç beğenmedim.'' Empty Geri: ''Bu imtiyazı hiç beğenmedim.''

Mesaj tarafından ersin Cuma Eyl. 28, 2007 5:48 pm

bi de bizimkiler kendilerine verilen imtiyazları beğenmiolar. aslında ******'ün dediğin gibi bende hiç beğenmiorum bu imtiyazları. Cezaevinde olması gerekn adam milletvekili olmuş. böle iş mi olur ya... ondan sonra ülkenin gidişatı kötü oluo diolar. olur tabi, adamlar bizi düşünmüolar ki kendilerini düşünüolar. nerde işlerine yarıcak durum var yasa öle olsun die uğraşıolar
ersin
ersin
Forum Sever
Forum Sever

Erkek
Tecrübe Puanı : 6081